пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Самоходное шасси ВТЗ-30СШСамоходное шасси ВТЗ-30СШ
Самоходное шасси ВТЗ-30СШ и его модификации предназначены для использования в качестве универсального транспортного средства или базы для монтажа различного оборудования при выполнении специальных работ в сельском хозяйстве и промышленности. Шасси...
Владимирский тракторный завод | пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ    пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Животноводство, птицеводство / Свиноводство, ,

Полтавский институт свиноводства УААН

Інститут свинарства (м. Полтава) заснований Всесоюзною академією сільськогосподарських наук (м. Москва) у серпні 1930 року на базі зоотехнічного факультету і факультету індустріалізації сільського господарства Полтавського сільськогосподарського інституту, згідно наказу по Народному Комісаріату землеробства СРСР за №156 від 10 липня 1930 року, як Всесоюзний науково - дослідний Інститут свинарства.
В 1944 р. його було перейменовано в Полтавський науково - дослідний інститут свинарства з виконанням функцій головного координатора наукових досліджень в галузі свинарства країни. В 1991 році він отримує статус Українського науково-дослідного інституту свинарства. З 1993 року інститут підпорядкований Українській академії аграрних наук (УААН). В 2000р. йому присвоєно ім’я академіка О.В.Квасницького (Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2000р. № 1116).
На першому етапі діяльності колектив вчених інституту, під методичним керівництвом талановитого дослідника професора О.П. Бондаренка, заклав основу зоотехнічної науки щодо вдосконалення місцевих неполіпшених генотипів свиней. В результаті була виведена та апробована (1940р.) миргородська порода свиней, яка стала однією з районованих в Україні.
Тут на чолі з академіком О.В.Квасницьким здійснені фундаментальні дослідження по вивченню фізіології травлення у свиней, результати яких стали теоретичною основою для подальшої розробки оптимальних норм годівлі. Ним вперше в світі ще в 1950 році одержані поросята - трансплантати.
Поряд з цим вирішувались проблеми відтворення, кормовиробництва, годівлі та утримання свиней.
В інституті почали свій науковий шлях і працювали такі відомі вчені, як Б.І. Левицький, О.І. Овсяніков, М. І. Матієць, М.А. Коваленко, М.О. Симон, Д. Я. Василенко, М. Т. Балашов, С. І. Кутіков, А.Х. Кащенко, Ф. К. Почерняєв, А. Т. Мисик, В.А. Коваленко, В. П. Коваленко, А.І. Завірюха, Г. В. Проваторов та ін.
Адрес: 36006, Полтава-6
Шведська могила 1 Інститу свинарства УААН
Тел./факс (8-05322) 2-27-53;
(8-0532) 52-74-19
http://web.poltava.ua/firms/slsvin/
slsvin@e-mail.pl.ua
Рейтинг: 1
Просмотров: 7971
Каталоги | Товары он-лайн | Регионы | Добавить предприятие | Добавить сайт | Редактировать | Обратная связь | Почта